Gimnazjum nr 60 im. Cyryla Ratajskiego w Poznaniu

Nasza szkoła bierze udział w projekcie Uczeń z Pasją - kompleksowe wsparcie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wyborze optymalnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych. Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami z życia szkoły. Zobacz filmy z życia szkoły. Poznaj osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych. Sprawdź warunki rekrutacji, ofertę edukacyjna, propozycje klas. Sprawdź archiwalne Wydarzenia z życia szkoły. Wielkanocna zbiórka żywności więcej. Tegoro.

OVERVIEW

This web page gimnazjum60.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have explored two pages inside the web site gimnazjum60.pl and found zero websites referring to gimnazjum60.pl. We were able to observe one public web accounts retained by gimnazjum60.pl.

GIMNAZJUM60.PL RANKINGS

This web page gimnazjum60.pl is seeing variant levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for gimnazjum60.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum60.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum60.pl

WHAT DOES GIMNAZJUM60.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum60.pl Mobile Screenshot of gimnazjum60.pl Tablet Screenshot of gimnazjum60.pl

GIMNAZJUM60.PL HOST

Our parsers revealed that a lone root page on gimnazjum60.pl took two thousand three hundred and four milliseconds to come up. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
85.128.207.217

I caught that gimnazjum60.pl is operating the Apache/2 operating system.

Gimnazjum nr 60 im. Cyryla Ratajskiego w Poznaniu

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "Nasza szkoła bierze udział w projekcie Uczeń z Pasją - kompleksowe wsparcie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wyborze optymalnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych." We saw that the web site stated " Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami z życia szkoły." It also said " Zobacz filmy z życia szkoły. Poznaj osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych. Sprawdź warunki rekrutacji, ofertę edukacyjna, propozycje klas. Sprawdź archiwalne Wydarzenia z życia szkoły."

SEEK SUBSEQUENT BUSINESSES

Klasy Gimnazjalne Szkoły Podstawowej nr 66 w Poznaniu

KLASY GIMNAZJALNE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 66. NOWA STRONA INTERNETOWA SP 66. Wiosenną radość i świeżość,. Pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. Konkurs wiedzy w języku angielskim. W środę 21 marca odbył się konkurs wiedzy w języku angielskim zorganizowany z okazji Dnia Nowych Technologii w Edukacji, Dn.

Aktualności

Nauczyciel przygotowany na dobre i na złe. Wykaz podręczników, ćwiczeń i zbiorów zadań.

Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów

Informujemy, że dni 29 i 30 marca 2018 r. , oraz 3 kwietnia 2018 r. Są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W dniach tych organizowane będą zajęcia opiekuńcze. W świetlicy szkolnej w godzinach 7. 28 lutego zakończyła się edukacyjna kampania społeczna. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas swoimi głosami.

Aktualności

Gimnazjum nr 72 Sióstr Augustianek

Tu znajdziesz informacje o tym, co aktualnie dzieje się w naszej szkole. Zapraszamy! Nasza szkoła w projekcie. W tym dziale znajdują się ważne informacje dla uczniów umieszczane przez nauczycieli. Gimnazjum nr 72 Sióstr Augustianek-.